Drobna zmiana jeśli chodzi o konsultacje/korepetycje/lekcje: po prawej stronie w menu, pod linkiem do szczegółów konsultacji, wrzuciłem małą rozpiskę stałych terminów konsultacji (będzie to poniedziałek 20:00, środa 15:00 i piątek 17:00, 2x po 1h), wraz z informacją czy najbliższy termin jest wolny, czy już zarezerwowany. Wszystkie przyszłe niewypisane terminy w te dni/godziny można uznać za wolne.

Jeżeli komuś wybitnie żaden z zaproponowanych terminów nie pasuje, a jest zainteresowany konsultacjami, proszę o kontakt - pewnie uda nam się ustalić jakiś inny termin, który nam obojgu będzie odpowiadał :)

P.S. odpowiadając na dość częste pytanie 'czy ktoś się skusił na konsultacje', odpowiadam, że tak ;> (zresztą widać to w rozpisce terminów po prawej)

Comments:

2009-12-02 13:29:36 = Max
{
Czesc,

tak z ciekawosci zapytam jakie sa tematy konsultacji? w czym sie specjalizujesz? Czy jest mozliwa konsulatacja typu jak rozpakowac jakiegos protectora i odbudowac exeka?
}
2009-12-02 19:55:55 = Gynvael Coldwind
{
@Max
Cześć :)

Tematy rzeczywistych konsultacji są w zasadzie zbliżone do tematów przykładowych (http://gynvael.coldwind.pl/?id=242) - podstawy C/C++, podstawy assemblera, programowanie pod Windows API, zasada działania niektórych metod ataków na oprogramowanie (typu format string czy buffer overflow), etc.

Co do konsultacji o rozpakowywaniu danego konkretnego protektora, jest to oczywiście możliwe, pod warunkiem, że rozpakowanie takiego protektora faktycznie wpada w podstawy wiedzy, tj. nie jest to protektor typu Themida ;>
Jeżeli prześlesz mi nazwę protektora, lub udostępnisz plik nim spakowany, dam ci znać czy temat nadaje się na konsultacje/korepetycje/lekcje dla początkujących o których piszę w tym poście, czy raczej pod konsultacje dla firm/profesjonalistów ;>

}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 7 ∗ 9 + 2 =