O tegorocznej edycji konferencji już pisałem, natomiast nie pisałem jeszcze, że zgłosiłem prelekcję pod tytułem "Ewolucja układów graficznych".

Temat: "Ewolucja układów graficznych"

Opis:
Grafika jest nieodłączną cechą (prawie) każdej gry komputerowej, ale niestety możliwości graficzne ograniczone są zarówno mocą obliczeniową CPU jak i możliwościami oferowanymi przez kartę graficzną. Od początku lat '70 zeszłego wieku, kiedy pojawiły się pierwsze konsole do gier oraz domowe mikrokomputery, projektanci układów graficznych prześcigali się w wymyślaniu rozwiązań które sprawiłyby, że to ich konsola, mikrokomputer, czy też karta graficzna będzie oferować lepszą grafikę. Wiele z wymyślonych rozwiązań było (zdaniem prelegenta) bardzo ciekawych, a więc wartych przypomnienia.

Czas prelekcji: 45 minut (wstępnie)

Standardowo, po konferencji wrzucę prezentację i w miarę możliwości nagranie prelekcji (co mi przypomina, że mam jeszcze do wrzucenia nagranie z zeszłego roku...).

Tak więc, również standardowo, zapraszam na konferencję i moją prelekcję ;>

Cheers!

Comments:

2012-03-06 13:31:29 = Artur
{
Będziesz coś wspominał o programowaniu w CUDA? Interesuje mnie czy warto się tego uczyć pod względem komercjalizacji (czyt. zarobków).
}
2012-03-06 16:40:41 = Gynvael Coldwind
{
@Artur
O samym CUDA moze wspomne (ale tylko wspomne).
A czy warto sie uczyc - brzmi bardzo specific. Chyba bym sie nie nastawial na zawod 'programista CUDA/OpenCL', ale jako dodatkowa umiejetnosc w niektorych firmach (czy raczej osrodkach akademickich) brzmi niezle.
}
2012-03-14 10:32:53 = ($_$)
{
@Artur
Jeżeli interesuje Cię przeprowadzka do Londynu, Amsterdamu, Frankfurtu nad Menem, Genewy, Zurichu, Zugu(?) , Singapuru lub Hong Kongu. Masz dyplom renomowanej (czytaj zachodniej) uczelni lub PhD przed nazwiskiem, w ostateczności wyczesaną w kosmos CVkę ;). Pojęcia lot, dźwignia, HFT, instrument finansowy nie są Ci obce to warto.
}
2012-04-04 17:47:47 = DamorK
{
Na IGK nie byłem ale nagranie z prelekcji z chęcią bym obejrzał. Czekam z niecierpliwością :)
}
2013-04-10 08:43:38 = la
{
Cześć Gyn,
Można gdzieś obejrzeć prezentację?
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 4 ∗ 7 + 6 =