Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytanie, chcesz zapytać o fragment kodu który nie działa lub zaproponować temat na post / podcast, możesz się ze mną skontaktować:
- via e-mail: gynvael@coldwind.pl
- via IRC: #gynvaelstream @ irc.freenode.net
- via Discord: Gynvael Live!

Najłatwiej i najszybciej jest mnie po prostu złapać na naszym Discordzie lub IRCu - zaglądam tam często i odpisuje w miarę na bieżąco.

Jeśli preferujesz e-mail, to na każdą otrzymaną korespondencję staram się odpowiadać w przeciągu kilku dni, ale niestety, z uwagi na ograniczenia czasowe, nie zawszę mi się to udaje - czasem odpowiadam dopiero po kilku tygodniach. Natomiast zazwyczaj jeśli nie dostaniesz odpowiedzi na e-mail w przeciągu tygodnia, a zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, daj znać - być może mi umknął lub go nie zauważyłem.

Kod który nie działa?
Jeśli chcesz mnie poprosić o rzucenie okiem na kod, który z nieznanego Ci powodu nie działa prawidłowo / nie kompiluje się, lub zapytać o potencjalne rozwiązanie technicznego problemu, prosiłbym o zgodę na publikację fragmentów korespondencji wraz z fragmentami kodu - być może odpowiedź / znalezienie i sposób rozwiązania problemu może zainteresować większą grupę moich Czytelników. Również, często zdarza się, że inna osoba w przyszłości może mnie zapytać o taki sam lub podobny problem (co w praktyce zdarza się dość często) - w takim wypadku skierowanie takiej osoby do gotowej, opublikowanej odpowiedzi pozwoliłoby mi zaoszczędzić trochę czasu.

W przypadku udzielenia zgody na publikację, napisz czy chcesz by wyciąć wszelkie Twoje prywatne dane, czy je zachować (np. imię, nick, etc; ew. które zachować).

Jeśli natomiast masz powód aby nie publikować danego kodu / problemu, to w ramach czasu którym będę w danym momencie dysponował i tak postaram się odpisać. Niemniej jednak odpowiedź może nastąpić później - niestety nie dysponuje zbyt dużą ilością wolnego czasu i będę starał się przede wszystkim rozwiązywać problemy których rozwiązania będę mógł opublikować, a więc z których więcej Czytelników będzie mogło skorzystać. Podkreślam, że nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku dla Czytelnika, wynika to po prostu z konieczności ustalenia pewnej hierarchii działań które podejmuję.

Będę bardzo wdzięczny za zrozumienie i akceptację powyższych "zasad" :)
--Gynvael Coldwind

P.S. Nie będę ukrywać, że powyższe rozwiązanie podpatrzyłem u Alexa.