TL;DR: PWN daje dostęp do 1500 ebooków (via wirtualna czytelnia, na 7 dni) za wypełnienie ankiety; wyszedł nowy Programista, jest i nowa promocja. Szczegóły poniżej.

Najpierw PWN: https://pwn.ankietka.pl/ (nie trzeba się rejestrować / etc).

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkich specjalistów związanych z IT do wypełnienia krótkiej ankiety.
Odpowiedzi pozwolą nam udoskonalić naszą ofertę wydawniczą oraz lepiej poznać Państwa potrzeby.
Wypełnienie ankiety zajmie Państwu tylko 4 minuty. Ankieta nie wymaga rejestracji.
W podziękowaniu za poświęcony czas, po jej zakończeniu otrzymają Państwo tygodniowy dostęp do ponad 1500 eBooków w wirtualnej czytelni IBUK libra!
Aby otrzymać dostęp do czytelni prosimy o zachowanie kodu, który wyświetlił się na zakończenie ankiety. Kod należy przesłać na adres: kolanaukowe@pwn.pl

Promocja trwa podobno do jutra (uh, sry za late info).

A teraz Programista:

W Empikach jest już nowy numer "Programisty". Spis treści można znaleźć tu:
http://programistamag.pl/programista-122014-31-technologie-webowe-spis-tresci/

Tak jak poprzednio, numer jest obszerniejszy (i ponownie jest filmik z przekartkowaniem numeru), a redakcja ponownie zdecydowała się na kolejną promocję - jeśli kupi się Programistę w Empiku, to można od redakcji dostać 3 dowolne numery w wersji elektronicznej (wystarczy wysłać im fotkę/skan paragonu z widocznym aktualnym numerem na adres redakcji - redakcja@programistamag.pl - wraz z info które numery by się chciało). Promocja obowiązuje do czasu zejścia numeru z rynku.

Dodam, że jest w nim następne "Zdobyć flagę..." w Strefie CTF, mojego autorstwa: SECCON CTF 2014 Online Qualifications – JS Puzzle. Jest tam też kilka innych ciekawych artów, które wcześniej miałem okazję zobaczyć (wymienię dwa: "Biblioteka Type Traits w C++" i "Pamięć wirtualna we FreeBSD: ARM w pogoni za szybkością").

Cheers,
P.S. Full-disclosure: nie, nikt mi za reklamę nie płaci (i jak mam tu teraz kupić sobie jacht?!).

Comments:

2015-01-16 09:58:06 = WhiteLightning
{
Gyn - co do jachtu, jesli zarabiasz w CHF, to ceny rzeczy w Polsce powinny dla Ciebie drastycznie spasc (tak jakbys dostal 1/5 jachtu gratis) :)
}
2015-01-16 10:04:16 = Gynvael Coldwind
{
@WhiteLightning
Ba! Idę poprosić o wysłanie już zaocznie mojego 1/5 jachtu! ;D
}
2015-01-18 16:50:43 = d33tah
{
Potwierdzam, właśnie napisałem do redakcji Programisty i natychmiast dostałem odpowiedź z dostępem do wydań magazynu. Super sprawa!
}
2015-01-18 18:47:58 = Look
{
Hej Gynvael - kiedy można się spodziewać trochę merytoryki na blogu? Czytelnicy pewnie stęsknili się za postami dotyczącymi stricte programowania/security ;) Ostatnio dużo newsów i informacji, które oczywiście też są ważne. Jednak brakuje mi bardziej technicznych postów!
Pozdrawiam
}
2015-01-19 16:48:08 = Gynvael Coldwind
{
@Look
+1! Postaram się niedługo coś wrzucić ;)
}
2015-01-21 21:56:49 = kunegundek
{
A ja mam prośbę do Ciebie Gynvael. :) Mógłbyś od czasu, do czasu nagrać coś na YT, ponieważ strasznie mi tego brakuje. :) Jak dla mnie nawet raz w miesiącu, czy raz na dwa miesiące byłoby niezłe, byle coś się tam działo. :) Uwielbiam oglądać Twoje filmy. Mnie to one w sumie nawet motywują. ;-)
}
2015-01-22 23:16:28 = Gynvael Coldwind
{
@kunegundek
Jak tylko skończę książkę, wracam na YT - taki jest plan :)
}
2015-02-12 18:14:09 = kunegundek
{
No mam nadzieję, że będzie comeback! Ech pamiętam jak jeszcze zaczynałem się interesować programowaniem etc. i natrafiłem na Twój kanał. :) Potrafiłem siedzieć i oglądać Twoje filmy, mimo iż wtedy nic nie rozumiałem. :D Teraz jak tylko pojawią się nowe to będzie lepiej, bo jednak już coś tam potrafię. ;p
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 4 ∗ 8 + 8 =