Czas ogłosić wyniki konkursu (na śliczny Guru Panic of Death) ogłoszonego na ostatnim streamie, jak i na blogu! Temat lub termin chyba nie za bardzo Wam przypadły do gustu, bo przyszły jedynie trzy prace, które dodatkowo są dość zbliżone jeśli chodzi o poziom skomplikowania (screeny można zobaczyć poniżej). Tym łatwiej o wygraną :)

Niemniej jednak zwycięzca może być tylko jeden, więc bez dalszego przeciągania chciałbym pogratulować pajadamowi (do którego wędruje giftcard 50 GBP), którego praca najbardziej przypadła mi do gustu, jak i wymagała najwięcej pracy.

Zrzut ekranu z pracy pajadama

Co więcej, postanowiłem przyznać dwa wyróżnienia: selmentdevowi oraz Anoxicowi (zrzuty ekranu poniżej), do których również wędrują giftcardy o tej samej wartości - gratulacje!

Zrzut ekranu z pracy selmentdeva

Zrzut ekranu z pracy Anoxica

I to na tyle, do zobaczenia przy okazji kolejnego wpisu / konkursu.

Comments:

2017-06-23 09:03:48 = QrA
{
Design Anoxica to żywcem skopiowany Guru Meditation z Amigi, tylko że więcej informacji o błędzie jest wyświetlane. Ile ja się tego naoglądałem przy nauce assemblera 68000... still better than BSOD! :)
}
2017-06-25 00:04:38 = jpacanowski
{
Właśnie od paru dni się uczę asemblera 68k na Amigę... Jak dorwę Amigę 1200 to może napiszę jakiś 32-bitowy wielozadaniowy OS na Amigę...
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 6 ∗ 3 + 8 =