TL;DR: formularz rejestracyjny (liczba miejsc niestety ograniczona do 100).
Miło mi poinformować, iż organizuje spotkanie autorskie (choć bardziej poprawnym byłoby nazwanie tego "spotkaniem z czytelnikami i widzami"), które odbędzie się 29 sierpnia we Wrocławiu (szczegóły poniżej).
W tym miejscu chciałbym podziękować firmie RST Software Masters za użyczenie miejsca oraz ogólny sponsoring spotkania (więcej informacji o firmie poniżej) - dzięki! :)

Kiedy: 29 sierpnia 2017 (wtorek)
Początek: 18:00
Miejsce: Wrocław, ul. Racławicka 2-4 (firma RST Software Masters)
Przewidywany czas trwania: 1.5h - 2h
Liczba miejsc: ograniczona do 100

Spotkanie jest darmowe, ale wymagana jest rejestracja. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje FCFS (czyli po prostu kolejność rejestracji).

FAQ:
Q: Komu zostaną udostępnione dane, które wyślę w tym formularzu?
A: Do danych dostęp będzie miał Gynvael Coldwind (czyli ja) oraz kilka osób z firmy RST Software masters (na potrzeby organizacji spotkania).

Q: Skąd mamy wiedzieć, że zmieściliśmy się w pierwszej setce?
A: Informacja o tym, że sto rejestracji zostało osiągnięte będzie opublikowana w widocznym miejscu na tej stronie. Kolejne osoby będą mogły wpisać się na listę oczekujących, a około liczby 120-130 rejestracji formularz zostanie wyłączony.

Q: Czy będą wysyłane jakieś potwierdzenia?
A: Na 7-10 dni przed spotkaniem wyślę e-maila do wszystkich zarejestrowanych z prośbą o potwierdzenie przybycia. Wtedy też (w przypadku rezygnacji) będzie realizowana lista rezerwowa (również na zasadzie FCFS).

Q: Czego spodziewać się na miejscu?
A: Pewnie będzie jakaś krótka opowieść o programowaniu, pisaniu książek i livestreamowaniu (być może wsparta slajdem lub trzema). A potem otwarte forum dyskusji. Nie spodziewałbym się nic super technicznego (ale pewnie coś jednak będzie). Będą również jakieś drobne przekąski (podziękowania ponownie dla RST Software Masters).

Q: Byliśmy na poprzednim spotkaniu autorskim - będzie coś nowego?
A: Prawdopodobnie tak - w między czasie wyszła książka pod moją redakcją (Praktyczna Inżynieria Wsteczna) i pojawiły się livestreamy, a i errata się zapełniła. Jest o czym opowiadać.

Q: Przyjdę ze znajomymi - czy mamy rejestrować się osobno, czy wystarczy jedna rejestracja?
A: Tym razem poprosiłbym o zarejestrowanie się osobno.

Q: Jednak nie będę w stanie przybyć na spotkanie - co czynić?
A: Zdarza się, co zrobić. Będzie nam Ciebie brakowało. W takim wypadku prosiłbym o wysłanie mejla na gynvael@coldwind.pl i wskazanie swoich danych - pozwoli to zaprosić na spotkanie osobę z listy oczekujących. Dzięki!

Q: Czy planujesz spotkanie autorskie w mieście ?
A: Niestety, obecnie nie mam planów na inne spotkania autorskie. Kolejnych spodziewałbym się w 2018, ale nie mam jeszcze żadnych sprecyzowanych planów.

Q: Czy będzie można na miejscu kupić książkę Zrozumieć Programowanie / Praktyczna Inżynieria Wsteczna?
A: Obecnie jest to niewiadoma. Postaramy się, by dystrybutor książek był obecny i można było kupić, ale nic jeszcze nie jest wyryte w kamieniu.

Q: Czy będzie można dostać autograf na Zrozumieć Programowanie / Praktycznej Inżynierii Wstecznej?
A: Jasne!

O firmie RST Software Masters - sponsorze spotkania
W RST Software Masters zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, komunikatorów czy platform społecznościowych. Współtworzymy jedną z największych giełd transportowych - Trans.eu. Nie zadowala nas bycie dobrymi w branży. Chcemy być najlepsi, dlatego cały czas się rozwijamy. Kultura pracy to dla nas istotna podstawa działania firmy. Ważne jest dzielenie się wiedzą, a zespoły są samoorganizujące się. Inwestujemy w ludzi i jesteśmy przekonani, że każdy ma w sobie spore zasoby świetnych pomysłów, kreatywności i trafnych rozwiązań.
http://rst.com.pl/

Comments:

2017-08-02 13:08:39 = czyt
{
"Czy będzie można dostać autograf..." - w tym momencie żałuję, że mam ebooka, a nie papier ;) Pozdrawiam!
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 5 ∗ 8 + 2 =