Co prawda do konferencji pozostało jeszcze kilka ładnych miesięcy (Security PWNing 2018 odbędzie się ponownie w listopadzie), ale pierwsze przygotowania już się rozpoczęły. Pojawiło się sporo ¿dobrych? dodatkowych pomysłów, które mogłyby uatrakcyjnić konferencje; kilka przykładów: elektroniczne identyfikatory (takie z mikrokontrolerem do pobawienia się po konferencji), otwarty rankingowy CTF (który miałby się odbyć w nocy), czy tłumaczenie symultaniczne. Realizacja wybranych pomysłów jest jak zwykle uzależniona od znalezienia na nie dodatkowych funduszy, ale przyznaje, że np. wsparcie w pokryciu kosztów przelotów prelegentów też by nie zaszkodziło.

Stąd prośba do moich czytelników - jeśli znacie kogoś (osobę lub firmę), kto mógłby być zainteresowany zostaniem sponsorem Security PWNing 2018, poproście ich o kontakt ze mną (gynvael@coldwind.pl) - z góry dzięki :)

Ew. jeśli macie pomysły kogo można by o sponsoring zapytać, również dajcie znać (via e-mail/IRC/w komentarzach).

Cheers,

P.S. Przyznaje, że ostrzę sobie zęby na elektroniczne identyfikatory. Te z DEF CONu mi się zawsze podobały, a i na jednej niewielkiej polskiej imprezie takowe widziałem.

Comments:

2018-02-07 09:16:08 = Paweł Łukasik
{
Elektroniczne identyfikatory - o tak! I jeszcze w środku jakieś zadanko do rozpykania!
}
2018-02-07 09:21:45 = Gynvael Coldwind
{
@Paweł
Taki byłby plan :)
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 1 ∗ 6 + 1 =