Security PWNing Conference 2018 [III Edycja] - 19-20 Listopada | Warszawa

Pozostało jedynie 18 dni do trzeciej edycji Security PWNing Conference - konferencji organizowanej przez PWN, a współorganizowanej przeze mnie. Dwie poprzednie edycje „Security PWNing” i ich pozytywny odbiór przez ludzi z branży utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto robić event w którym merytoryka jest stawiana na pierwszym miejscu. Dobierając prelegentów i tematy staramy się pamiętać o tym, aby bardzo techniczne prezentacje były przeplatane lżejszymi, tak aby uczestnicy konferencji wychodzili z solidną dawką wiedzy, ale i inspiracją do działania.

Kiedy/Gdzie: 19-20 Listopada 2018, Warszawa
Wejściówki: jeszcze są, ale już wiadomo, że będzie więcej osób niż rok temu - więc zachęcam do pośpiechu, ostatecznie miejsce jest fizycznie ograniczone (cena: 1475 PLN, ew z kodem G3110 1179 PLN)
Agenda: https://www.instytutpwn.pl/konferencja/pwning/#program (zakładka Program)
CTF: Dragon CTF (organizowany przez Dragon Sector), rankingowy / drużynowy / jeopardy, pula nagród 17000 PLN, otwarty dla uczestników konferencji oraz wcześniej zakwalifikowanych drużyn

Jeśli planujecie być na PWNingu, dajcie znać w komentarzach plz. Jeśli ktoś chciałby porozmawiać, to pewnie będzie okazja na konferencji :)

Do zobaczenia!

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 5 ∗ 6 + 3 =