Logo Hack YeahDo odbywającego się w Warszawie HackYeah 2019 - największego stacjonarnego hackathonu w Europie - pozostały jeszcze niecałe dwa tygodnie. A mi zostało jeszcze do rozdania 30 darmowych biletów. Ale ponieważ nie może być za łatwo, to przygotowałem proste zadanko programistyczne, którego rozwiązanie powinno zająć około 15 minut:

HackYeah 2019 Gynvael's Challenge

HackYeah to oczywiście nie pojedynczy hackathon, a spore wydarzenie z całą masą mniejszych lub większych hackethonów i podobnych konkursów (np. będzie CTF). Pula nagród wynosi 325 000 PLN, i cały czas rośnie (ostatnie ogłoszenie zadań partnerskich będzie 5 września) - szczegóły można znaleźć na http://bit.ly/HackyeahTasksandPrizes.

Wydarzenie może zainteresować przede wszystkim: studentów kierunków informatycznych, back-end developerów, front-end developerów, full-stack developerów, grafików komputerowych, produkt menedżerów, projekt menedżerów, specjalistów od bezpieczeństwa informacji, analityków danych, projektantów aplikacji, projektantów stron internetowych, elektrotechników, projektantów gier i nie tylko!

A na wydarzeniu: pełne wyżywienie, kawa i napoje energetyczne dla każdego, 3000 pizz, konferencja IT i warsztaty, Treasure Hunt, impreza wieczorna, zajęcia z yogi, basen z kulkami, wojskowy HMMWV i wiele, wiele więcej!

Cały zysk ze sprzedaży biletów dla uczestników zostanie przekazany na rzecz Szkoły 3.0 i Hearty Foundation - organizacji wspierających rozwój dzieci w IT.

Rejestracja na: hackyeah.pl
Discord: https://discord.gg/fa83ryF

HF GL

Comments:

2019-08-31 16:00:42 = impune
{
Dzięki za zadanie i za kod, na 100% będę!
}
2019-09-11 15:05:02 = Wojciech G.
{
Rozwiązałem zagadkę, chociaż nieco okrężną drogą :D . Bilet mam i pewnie się zjawię na HackYeah. Thanks for the opportunity!
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 9 ∗ 4 + 2 =