Piąta edycja PWNingu, czyli bardzo technicznej konferencji, którą organizujemy wspólnie z Wydawnictwem Naukowym PWN, odbędzie się standardowo w listopadzie. Z tą różnicą, że w tym roku wyjątkowo przenosimy ją online z oczywistych powodów. Drugą nowością są dwie ścieżki – tj. tradycyjna SEC/HACK (bezpieczeństwo komputerowe), i nowa CODE (programowanie). Obie ścieżki mają osobne rady programowe, i osobne Call For Papers, czyli zaproszenie do zgłaszania prelekcji. A skoro już mowa o CFP...

  • SEC/HACK: CFP (CFP trwa do 31 lipca)
  • CODE: CFP (CFP trwa do 31 sierpnia)

Formularze w obu przypadkach są dostosowane do specyfiki danej branży (tj. są bardzo różne). W przypadku zaakceptowanych prelegentów z Polski będziemy zachęcać do wystąpienia w studiu w Warszawie – myślimy m.in. o dodatkowym panelu/panelach dyskusyjnych z udziałem prelegentów w studiu (zobaczymy jak wyjdzie i jak sytuacja będzie się rozwijać).

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji (hint hint: do 31 lipca bilety są tańsze).

P.S. Osobno i niezależnie będzie CFP na Lightning Talks (5-10 minutowe wystąpienia) – ale o tym więcej koło sierpnia/września.

P.S.2. PWNing rok temu wyglądał tak:

Comments:

2020-07-16 20:45:02 = Bartek
{
Będzie coś o reversingu? Fajnie, że tak cały czas aktywnie działasz.
}
2020-07-26 08:24:49 = Gynvael Coldwind
{
@Bartek
Trudno w tej chwili jeszcze powiedzieć - agenda jest dopiero częściowo wypełniona, i w wielu przypadkach mamy tylko zarys tematu (do konferencji jeszcze trochę czasu). Póki co czystego RE nie ma w agendzie, ale to może pójść w dowolnym kierunku ;)
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 7 ∗ 5 + 2 =