Po nieco ponad 12 latach opuściłem zespół bezpieczeństwa Google, aby odpocząć i zbudować coś swojego. Zapraszam, na mój livestream, gdzie opowiem o tym, co było i co będzie.

Livestream odbędzie się 5 lipca 2023. Nagranie będzie dostępne.

Comments:

2023-08-06 15:35:18 = malkontent
{
Lubię merytorykę w Pana strimach, niestety teraz oprócz nieustających pytań typu "jaki język programowania najlepszy i który wybrać dla początkujących ?" będę zdaje się musiał co chwilę słuchać "zapraszam na szkolenia, naprawdę warto" :-)
}
2023-08-07 07:07:28 = Gynvael Coldwind
{
@malkontent
Nickname checks out!!!1one ;)
Hah, ogólnie obawiam się, że masz rację. Póki co wspominam o nich jak mi się przypomni / jest w temacie, ale z czasem pewnie się to trochę unormuje, tj. pójdzie bardziej w kierunku tego co jest na innych kanałach na YT.
Jeśli masz jakieś pomysły, jak zrobić to w taki sposób, żeby było jak najbardziej strawne dla widzów (dla Ciebie), to pisz śmiało :)

A co do powtarzających się pytań, to mam na todo-liście żeby FAQ zaktualizować – wtedy więcej z powtarzających się pytań będzie miało dobrej jakości spisaną odpowiedź, więc modom będzie łatwiej wskazać FAQ jako dobre źródło odpowiedzi osobom pytającym.
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 9 ∗ 5 + 9 =