Niestety, z powodów natury medycznej w najbliższej rodzinie, mimo zapowiedzi i chęci nie uda mi się przylecieć na poniedziałkowy/wtorkowy CONFidence'24, za co bardzo chciałbym wszystkich przeprosić. Od razu dla uspokojenia dodam, że nic złego się nie stało – po prostu bezpieczniej, żebym przez kilka najbliższy dni był pod ręką na miejscu.

Co za tym idzie:
- Paweł Maziarz poprowadzi naszą wspólną prelekcję sam – sytuacja tutaj jest o tyle szczęśliwa, że Paweł jest absolutnie świetnym prelegentem i ma masę swojego materiału w prelekcji (choć jeszcze kilka slajdów ode mnie też dostanie). Dodam od razu, że rozważaliśmy model hybrydowy (część Paweł na sali, część ja zdalnie), ale ostatecznie obawialiśmy się, że to po prostu by dobrze nie wyszło.
- Nie uda mi się podpisać książek – chciałbym tutaj szczególnie przeprosić osoby, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy dopytywały się gdzie można mnie złapać do podpisania książek, i którym napisałem, że będę na CONFidence. Będę w Krakowie jeszcze we wrześniu, ale można do mnie w razie czego zawsze napisać (najlepiej na discordzie) i dopytać o nadchodzące okazje do otrzymania podpisu.
- I nie uda mi się też przybić przysłowiowej "piątki" z Wami wszystkimi, z którymi chciałem się zobaczyć i porozmawiać :(
- Chciałbym również podziękować Pawłowi oraz Monice z PROIDEA za wyrozumiałość i zrozumienie – jako prelegent i organizator konferencji wiem, że wypadający nagle prelegent bardzo miesza w planach.
- Tym samym z Pawłem rozważamy zrobienie pełnej wersji prelekcji kiedyś online – tak, żeby jednak się odbyła również w zaplanowanej pierwotnie formie. Jak tylko coś będzie ustalone to damy znać.
- Na osłodzenie zdradzę, że albo jeszcze podczas CONFidence, albo jakoś chwilę po, wyjdzie PO!#4.

Niezależnie od powyższego, chciałbym wszystkim życzyć udanego CONFidence – trzymam kciuki, żeby była to najlepsza edycja ever! :)

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 10 ∗ 5 + 8 =