:

CONFidence 2010 2.0, Praga

confidence:security:hacking
29-30 listopada b.r. w Pradze (w Czechach) odbędzie się druga w tym roku edycja CONFidence. Mimo, iż z uwagi na chwilowe zamieszanie po przeprowadzkowe nie jestem w stanie się na niej pojawić, to stwierdziłem, że co jak co, ale o CONFidence trzeba napisać (coś mi mówi, że przez to samo zamieszanie zapomniałem wspomnieć o SecDay, które było we wrześniu).

Trochę linków na początek:
http://201002.confidence.org.pl - Strona konferencji
http://201002.confidence.org.pl/agenda - Agenda

Co do agendy, to widzę kilku speakerów z poprzednich lat w agendzie. M.in. jest:
- Raoul Chiesa (którego prezentacje ogląda się jak dobry film detektywistyczno/szpiegowski ;>)
- Łukasz Bromirski (którego pewnie kojarzycie ;>)
- RenderMan (miał rok temu, na CONFidence 2.0 2009, świetną, dość techniczną, prelekcje o wifi)
- Chema Alonso (również rok temu, mówił o niedociągnięciach w skanerach SQLI, warto rzucić okiem na prezentacje)
Etc...

Trochę szkoda, że nie uda mi się trafić do Pragi (będzie to pierwszy CONFidence od ładnych paru lat, który opuszczę). Niemniej jednak zachęcam do udziału!
(Dość późno ten post piszę, więc zostały już tylko wejściówki last minute, w cenach 700 PLN dla studentów i 1k dla nie-studentów.)

HF GL :)

Comments:

2010-11-05 09:38:53 = carstein
{
Szczerze mówiąc to wykład RenderMana średnio mi się podobał - był trochę na zasadzie "hello, buszmeni, przyjechaliśmy ze stanów pokazać wam trochę błyszczących koralików. O, to wy znacie WPA2? O, to u was ludzie nie korzystają już z WEP?". Nie neguje ich dokonań i wiedzy, ale formuła wykładu była mocno średnia.
}
2010-11-05 21:38:17 = Nism0
{
Fajnie że przypomniałeś o tej imprezie ;> Szkoda że zabraknie Twojej prelekcji , no ale może inni też pokażą coś ciekawego ;) A właśnie, nawet j00ru nie będzie ;/
}
2010-11-17 19:42:09 = guzik
{
[oferta]Mam dwa miejsca w samochodzie na trasie Katowice - Praga - Katowice. Wyjazd w niedzielę, powrót we wtorek po imprezie. Zainteresowanych proszę o kontakt guzik(at)anka(dot)net(dot)pl[/oferta]
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 5 ∗ 3 + 10 =