2016-04-02:

Livestream: wyniki konkursu

livestream
Screen z pracy pajadam'aO konkursie na dokończenie xoxoxo pisałem już wcześniej na blogu, jak i mówiłem podczas livestreamów. W skrócie, chodziło o to by trochę "uładnić" grę - dodać jakieś ASCII-arty, kolory, itp., a do wygrania była prenumerata Programisty (w tym miejscu wielkie podziękowania dla redakcji za dorzucenie drugiej prenumeraty do puli nagród!). Ostatecznie wyszło dość kameralnie - tj. zostały zgłoszone dwie pracę, a komisja w N-osobowym składzie: KrzaQ, KrzaQ oraz KrzaQ, zdecydowała o przyznaniu miejsc w następującej kolejności:

1. pajadam
2. masakra

Gratulacje!

Ciekawym i niespodziewanym bonusem było to, że obaj uczestnicy przerobili inną część xoxoxo - pajadam zajął się klientem C++, a masakra* serwerem w Pythonie - dzięki temu obie prace mogły grać "ze sobą" (patrz dwa screeny poniżej; dolny-prawy róg: praca pajadama, górny-lewy: praca masakry).
* - Tak, ten masakra - moderator na moim streamie; ponieważ zgłosił, że chce też wziąć udział w konkursie, to o ocenę prac poprosiłem KrzaQ - uznałem, że tam będzie fair.

Jeśli chodzi o pracę pajadama, to można ją pobrać tutaj:
https://drive.google.com/folderview?id=0B5y5AGVPzpIOY3lzdmZSeU14Rjg&usp=sharing

Pajadam przysłał tak naprawdę dwie prace - jedną, skończoną (z wyłączeniem kilku drobnych bugów) pod Windowsa, oraz drugą, sporo prostszą, pod Linuxa. W obu pracach sterowanie odbywało się jednak myszką. Screeny z obu prac znajdują się poniżej - dwa ostatnie są z wersji Linuxowej.

Jeśli chodzi o pracę masakry, to pisał o niej m.in. na swoim blogu. Screeny z niej znajdują się poniżej:Podsumowując, dzięki za udział w konkursie i gratulacje dla obu uczestników - a od dzisiaj również prenumeratorów Programisty :)

Comments:

2016-04-02 21:40:42 = masakra
{
Ps. Moja praca nie dokończona ;p
}
2016-04-02 22:12:59 = pajadam
{
Super, szkoda tylko że nie skończyłem wersji Linuxowej :/ I kilka bugów w wersji Windowsowej aż się prosi o poprawę.

Gratulację Masakra, twoja praca mi się podoba :) Na plus też opcja zmiany skórki :D Swoją drogą genialnie się zgraliśmy robiąc dwie inne części :D

Chciałbym jeszcze raz podziękować za możliwość udziału oraz nagrodę :)

Pozdrawiam, Adam.
}

Add a comment:

Nick:
URL (optional):
Math captcha: 8 ∗ 6 + 1 =